O mnie

Kim jestem?

Po pierwsze Mężem i Ojcem – to jest największa radość mojego życia. Muszę powiedzieć, że mam mnóstwo szczęścia. Projekt DOM wymaga dużo czasu i poświęcenia, ale przyjemnie wracać do takiego domu.

Po drugie Przedsiębiorcą i Radcą Prawnym – prowadzę i rozwijam kancelarię prawną, odszkodowawczą i windykacyjną. Pozyskuję klientów, wysyłam oferty, obsługuję klientów, zatrudniam nowych pracowników, wypłacam wynagrodzenie, szukam współpracowników, wymyślam nowe cele, realizuję je, utrzymuję kontakty, przygotowuję rozliczenia, wystawiam faktury i spełniam różne inne funkcje, które wymagane są od przedsiębiorcy prowadzącego małą firmę. Innego życia sobie nie wyobrażam. To daje mi dużo radości.

W ramach prac społecznych zaangażowałem się w ochronę Polskich zabytków na wschodzie (Ukraina, Białoruś, Łotwa) co zostało zauważone przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, który uhonorował mnie odznaczeniem „Zasłużony dla kultury Polskiej”.

W wolnych chwilach lubię grać w brydża (towarzysko i w turniejach samorządowych). Szukam przedmiotów do mojej kolekcji z motywem kart do gry. Na wakacjach lubię żeglować oraz jeździć na nartach. Czytam książki i słucham muzyki klasycznej. Ostatnio zainteresowała mnie Ignacjańska wizja rozwoju człowieka.

 

Mikołaj
Radca Prawny