Początek tygodnia

Cześć,

Minął weekend. Jak co tydzień planuje swój tydzień. Od rana robię indywidualną listę zadań na ten tydzień. Weekend miałem efektywny i teraz ustalam porządek wykonywania zadań.

Ustawiłem sobie cele na najbliższy tydzień: ogarnąć google analitycs dla moich serwisów, zaprojektować wizytówki, zamówić nowe Makro do Excela, które umożliwi mi automatyzacje zbierania informacji z Outlook, przygotować ofertę na wdrożenia RODO, zadzwonić do kilku znajomych, przygotować się do szkolenia, przygotować prezentację.

Każdy z tych celów rozbiłem na mniejsze zadania. Takie możliwe do wykonania i odhaczenia np. wysłać maila do google, aby wyjaśnić mój problem; pobrać szablon dla wizytówek,  zadzwonić do informatyka, umówić spotkanie w sprawie oferty RODO; przygotować agendę spotkania; zrobić plan prezentacji;

Wszystkie cele umieszczam w Outlooku na liście zadań do wykonania. Wszystkie zadania umieszczam w Microsoft Planner. To umożliwia mi pilnowanie celów w Outlooku (mam tylko kilka podstawowych). A całą listę mniejszych czynności mam spisane i nie pominę żadnego zadania na drodze do celu.

A ty masz już swoje cele na ten tydzień?

pozdrawiam

Mikołaj

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *